نگاه محسنی

مجموعه ای از دین فلسفه و عرفان و سیاست

نگاه محسنی

مجموعه ای از دین فلسفه و عرفان و سیاست

سرانجام مهم است نه حال فعلی

تبلیغات
Blog.ir بلاگ، رسانه متخصصین و اهل قلم، استفاده آسان از امکانات وبلاگ نویسی حرفه‌ای، در محیطی نوین، امن و پایدار bayanbox.ir صندوق بیان - تجربه‌ای متفاوت در نشر و نگهداری فایل‌ها، ۳ گیگا بایت فضای پیشرفته رایگان Bayan.ir - بیان، پیشرو در فناوری‌های فضای مجازی ایران
طبقه بندی موضوعی
پیوندها

۱ مطلب در آذر ۱۳۹۵ ثبت شده است

بسم الله الرحمن الرحیم


ابتدا می خواستم تولد نبی مکرم اسلام و هفته وحدت رو به شما تبریک بگم و در نهایت برم سراغ بحث تکراری حجاب 


من به من حدود یک سالی هست که مادام دارم راجب حجاب جاهای مختلف بحث می کنم و جواب هایی شنیدم که نه عجیب بود و نه قریب اما نکته ای بین همه این ها وجود داشت که در بین همه بود اون هم حجاب باطنی و عدم چاپ لوسی و ریا کاری بود .

اینکه ریا چه چیزیه و چه حدودی داره جاش نیست که اینجا مطرحش کنم اما اینکه ریا چه ربطی به چادر داره باید بگم همین کهبه خاطر مثلا من نوعی کسی چادر به سرش کنه نوعی ریا است چو هر عمل عبادی یا برای خود باید باشد و یا برای معشوق که خداوند متعال هستند .


گاهن جاهایی ایراداتی بنی اسراییلی و شاید نوگرایی در طراحی هایی هست باعث میشه عده ای یا از چادر زده بشن و یا اصلا چادر مسخره کنند منظورم الگوی پرایدی وار چادر است که در انواع مدل عربی ملی و ... در آمده البته این چیز بدی نیست اما همه که مثل هم نیستن و یک سلیقه نیستن اما نکته اینه که کیفیت چادر در حال تبدیل شدن به کمیت است و شاید دیر نپاید که حجاب های ظاهری و باطنی عمرشون بدن به من شما .


نکته ی دیگه ای که به ذهنم رسید که بگم هم همین مسله بود که کی گفته آزادی و نداشتن حجاب عامل 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۴ آذر ۹۵ ، ۱۵:۴۴